| AndreeaxCristina a întrebat:

Hei, azi-noapte mi s-a oprit abonamentul la Telekom, și dimineața am primit mesaj cu cartela s-a activat, eu nu mi-am reîncărcat telefonul dar pot sa sun, cum e posibil?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Minune!
Dacă e așa, nu te lăuda la alții și bucură-te de ce ai.
PS - minunile tin de obicei doar 3 zile, deci be happy!

3 răspunsuri:
| DaCumSaNu a răspuns:

Daca ai avut abonament, iti sugerez sa te duci la telekom sa te asiguri ca este inchis. E posibil sa fi avut vreo eroare, iar dupa tu sa fii nevoita sa platesti costul apelurilor efectuate.
Exista si varianta ca cineva sa fi incercat sa isi reincarce cartela si sa fi gresit numarul (l-a scris pe al tau, o cifra diferenta de ex).
Mai bine te duci sa te asiguri ca e inchis ca sa fii singura.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate nu s-a inchis sau a aparut vreo eroare, mergi la telekom sa nu platesti degeaba.

| ziftode a răspuns:

Daca ai abonament ar fi bine sa te duci si sa ii intrebi, macar le dai telefon (ca tot poti), mai bine sa ti-l taie decat sa platesti alte facturi nedorite

daca ai cartela, ce a zis sierra1 e cat se poate de corect si completwinking