| myhaela12 a întrebat:

Hei! Cam cat de sigura este garanția de la eMAG? Am auzit ca telefoanele in service merg la un centru din baia mare sau ceva de genul.
e urgent

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Telefoanele in garantie se duc la o unitate de service dintre cele trecute pe certificatul de garantie, de obicei la cea mai apropiata de domiciliul tau.

| LaLaura a răspuns:

Parea mea este ca e destul de sigura, eu sunt din mangalia iar centru era ia Bucuresti. In jur de o saptamana, produsul s-a intors de la service.

| express11 a răspuns:

Oricum le trimiti la firma.ei stiu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare marca de produse are anumite service uri autorizate, ori fi unele si in baia mare

| RaduTN a răspuns:

Este foarte sigura, eMAG este un site serios.