| marridanna a întrebat:

Hei! Cine stie cum se poate dezactiva insusi optiunea Orange Young? Va rog!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa iesi din programul Orange Young, poti solicita acest lucru fie adresandu-ne un mesaj din contul tau online, fie din sectiunea de contact de aici http://www.orange.ro/contact/. Sau te poti adresa colegilor nostri din orice magazin Orange.
Daca insa te referi la o optiune Orange Young, aceasta poate fi dezactivata fie din SelfCare *100#, fie din contul online(daca ai un cont online activ).
O zi buna,
Orange Helpers

4 răspunsuri:
| d3men7zel a răspuns:

intrii în „Self Care", te duci la opţiunea Orange young deja activată şi bifezi acolo (iar)„Activare" care ar fi trebuit să fie „dezactivare". Se va dezactiva. funda? big grin

| marridanna explică:

Multumesc insa aveam nevoie de alt raspuns...nu mai inteles sad

| marridanna explică (pentru OrangeHelper):

Multumesc mult!

| marridanna explică (pentru OrangeHelper):

Dar daca vreau sa intru din nou in acest program este posibil?