| Ionut2143 a întrebat:

Hei!
De ce nu ma lasa sa intru pe facebook de pe telefon? Tot imi da eroarea "we had a problem with the page you tried to reach. Deci azi pana pe la ora 4 mi-a mers, apoi nu mai vrea sa intre.

2 răspunsuri:
| miuuuuxd a răspuns:

Reinstaleaza aplicația daca nu merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa intri din browser nu de pe facebook-ul instalat pe ecrn. Daca poti intra din browser atunci meri in setari-aplicatii, dai dezinstalare la facebook, apoi mergi in magazin play si instalezi din nou facebook. Cel mai bine sa intri pe facebook direct din browser.acele aplicatii de facebook direct pe ecran da mereu erori din acestea.