| Gabriel1994 a întrebat:

mi-am descarcat Fifa2 Online, dar cand incerc sa intru in joc nu imi face nici update, imi apare direct eroarea " There is a problem with network connection" ce pot sa fac? Dau fundita pentru cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| HaHaHa123 a răspuns:

Problema poate fi de la retea altfel nu are cum sa iti dea Eroarea asta.

| Gabriel1994 explică (pentru HaHaHa123):

Reteaua de internet e RDS, nu stiu daca asta e problema... multumesc oricum pentru raspuns

3 răspunsuri:
| HaHaHa123 a răspuns:

Exista o problema la conexiunea de la retea.
Verifica daca merge internetul si dupa cum m-am uitat la cerinte iti trebuie windows xp

| Gabriel1994 explică (pentru HaHaHa123):

Am gasit pe internet un tutorial in care scrie ca merge sa-l faci si pentru windows 7, am urmat tutorialu, si aceeasi problema o am, cu "there is a problem with network connection"