| daya11 a întrebat:

Hei! De unde pot descarca si eu aplicatia Subway Surfer pe telefonul Orange Stockholm?

Răspuns Câştigător
| CrissGuy a răspuns:

Nu este compatibila aplicatia cu telefonul adica chiar daca tiai descarcao nu ar functiona, am si eu acelasi telefon si nu pot spune ca este un telefon pentru jocuri deoarece are un procesor destul de mic asa ca folosestel pentru vorbit, cateva aplicatii ce nu necesita procesor si cam atat
PS daca vrei sa-ti mearga mai repede poti sati instalezi aplicatia asta NQ Android Booster iar de asemenea daca vrei un look mai misto instaleaza-ti teme de telefon cu Windows o sa arate misto dar o sa se miste mai greu daca nu ai NQA booster

2 răspunsuri:
| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Daca ai internet pe telefon si android poti sa ti-l descarci de Magazin Playwinking Pa pa!

| angi_4331 a răspuns:

Pe Stockholm nu merge doar daca face update-ul la 2.3.5 sau 2.3.6; 2.3.7.