| Pasarin_Adrian_2000 a întrebat:

Bună, TPU! Am instalat pe telefonul meu android aplicatia Lucky Patcher si acum jocurile PIRATE KINGS si SUBWAY SURFER nu mai merg dezinstalate... Apar ca încorporate. Stie cineva cum le pot sterge?

Răspuns Câştigător
| Odd a răspuns:

Sterge Lucky Patcher si totul ar trebui sa revina la normal daca nu dai o resetare din fabrica dar fi atent ca iti va sterge tot din telefon/tableta poze muzica filme mesaje

1 răspuns:
| Pasarin_Adrian_2000 explică:

Mersi, dar am incercat deja asta... Dar am reusit sa le sterg folosind aplicatia king root.