| YouAlex a întrebat:

Hei T.p.u vreau sa imi iau un telefon Samsung..eu am un Allview x2 soul mini si vreau saimi achizitionez un Samsung galaxy grand prime, si va intreb daca merita sa dau 730 lei pe el? Si daca merge mai bine decat Allview?.

Răspuns Câştigător
| LaviniaLavi19 a răspuns:

Nuu. Nu face asta, este cel mai prost telefon. Sora mea si-a cumparat in august telefonul asta si deja i se blocheaza si are o groaza de probleme cu el. Primeste mesajele dupa saptamani, nu ii tine bateria, are momente cand nu se incarca, etc. Iar sora mea cred ca este persoana care are cea mai mare grija de telefonul ei, nu isi intaleaza jocuri, nu il tine mai mult decat trebuie la incarcat, nu l-a scapat nici o data, etc. Serios, gaseste altul, o sa iti para rau.

5 răspunsuri:
| KindKid17 a răspuns:

Nu ti-l lua! La banii astia iti poti lua un Galaxy S3

| LePotato a răspuns:

De banii aia poti sa iti iei altceva mai bun

| Al3xstefan a răspuns:

Ah viata sa nu iti iei grand prime ca e cel mai prist telefon ...am eu si nu iti recomand...
Dar dc nu iti place Allview-ul?

| dragon28 a răspuns:

Nu til lua la bani astia iti poti lua un Acer e380 ti-l recomand eu am unul la abonament si sunt multumit de el

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview X2 Soul Mini deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.
Deci, mai bine rămâi cu acel Allview X2 Soul Mini :D

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=6782&idPhone2=6708

Totuşi, DEZAVANTAJUL major este faptul că acest model NU are slot pentru SDcard de memorie externă :(

Toate cele bune!

Sărbători Fericite!
http://i.imgur.com/1e0N7Bl.jpg

http://i.imgur.com/2q6KoEi.jpg