| ABY2002 a întrebat:

Am gasit un iphone 5s la 500lei. Este blocat in icloud. Cat ma costa sa il deblochez?

3 răspunsuri:
| vlad11222343 a răspuns:

Ar costa aproximativ 200 de lei, depinde... poti sa il deblochezi si la 100

| diablo2 a răspuns (pentru vlad11222343):

Te rog sa nu iti dai cu presupusul daca nu sti despre ce e vorba.
1) Ca sa deblochezi un iphone blocat in icloud iti trebuie placa de baza pentru acel iphone neverlocked pentru iphone 5s e 500-400 de lei + inca 100 de lei pentru ca cei de la gsm sa iti schimbe placa, te-ar costa in jur de 500-600 de lei sa il faci, deci dublul telefonului, cu cat l-ai cumparat tu

| diablo2 a răspuns:

Te rog sa nu iti dai cu presupusul daca nu sti despre ce e vorba.
1) Ca sa deblochezi un iphone blocat in icloud iti trebuie placa de baza pentru acel iphone neverlocked pentru iphone 5s e 500-400 de lei + inca 100 de lei pentru ca cei de la gsm sa iti schimbe placa, te-ar costa in jur de 500-600 de lei sa il faci, deci dublul telefonului, cu cat l-ai cumparat tu.