| Droghh a întrebat:

Cat ma costa sa deblochez un iphone 5 blocat in icloud? urgent va rog funda

2 răspunsuri:
| S0XoSoxo a răspuns:

350 ron cel mai mic pret. Acum depinde unde te duci tu ca preturile difera

| Claudiu_Constantin_Spulber_1985 a răspuns:

Teapa cei care iti deblocheaza telefonul practice il activeaza cu jailbreack pentru ios 7. x.x cu evasi0n dar nu ramane deblocat definitivn si la urmatoru update se blocheaza iar sau la reconectarea telefonului la internet find my iphone il vede si daca este pierdut sau furat ceea ce inseamna ca ai luat teapa daca l-ai cumparat de la hotiii de telefoane poti sa faci un bine si sa te duci de buna voie si nesilit de nimeni la politie sa il predai sau sa ceri sa iei legatura cu persoana care detine de drept sau a fost primul proprietar de drept telefonul respective poate iti recuperezi o parte din paguba si persoana respectiva isi recupereaza bunul oricum nu il vei putea folosi iar pentru cei care vor mai citi sfatul meu recomand ca orice terminal cumparat la mana a doua chiar daca nu are facture sau garantie stergeti tot telefonul din setari si faceti reactivare ca sa fiti siguri ca nu luati teapa de multe ori cei care le vand le declara pierdute sau furate si vorba aia batut nefutut si cu banii luati aveti grija mare