| simplegirl2 a întrebat:

Am un iphone 4, care a fost a surorii mele, dar a uitat parola de la icloud....am auzit ca nu se poate debloca si ca toate tutorialele de pe net, Youtube sunt false.....se poate schimba ceva la telefon ca a functioneze (niste piese) sau chiar nu mai ai ce face cu iphone-ul? pt.cunoscatori va rog sa-mi spuneti daca da si unde?

Răspuns Câştigător
| alexandru0995 a răspuns:

In jur de 20 de lei maxim 30

19 răspunsuri:
| alexandru0995 a răspuns:

Da il poti schimba intr-o clipa.du-te la un service si til face pe loc 20 de lei bafta

| simplegirl2 explică (pentru alexandru0995):

laughing ce funny! vorbesc serios

| alexandru0995 a răspuns (pentru simplegirl2):

Si eu vb serios stiu asta de la un coleg de cand eram in liceu abia aparuse si la fel a facut si el bine inteles atunci a dat vreo 70 de lei dar acum stiu ca e 20 ...am lucrat si in gsm si sunt 100% sigur

| alex495 a răspuns (pentru simplegirl2):

Chiar e adevarat, t i ldeblocheaza ei, nu stiu procedura sa ti zic exact ce i face, nu am avut iphone, dar am mai auzit cazuri

| alexandru0995 a răspuns (pentru simplegirl2):

Dupa ce o sa il faci sa imi dai mesaj sa vezi ca am avut dreptate bafta, funda?:-)

| simplegirl2 explică (pentru alexandru0995):

Eu stiu ....am fost si eu undeva si a spus ca daca nu imi aduc aminte contul icloud nu mai are ce face...

| alexandru0995 a răspuns (pentru simplegirl2):

Merge te duci la mai multe consignatii o sa mearga 100% iti promit

| simplegirl2 explică (pentru alex495):

Unde anume? si dai doar 70 lei? nu prea imi vine sa cred....pt ca nu stiu nici contul icloud nu mai zic de parola....deci nu se deschide!

| simplegirl2 explică (pentru alexandru0995):

Ok...o sa incerc sper sa am noroc! happy
cam cat zici ca ar costa?

| simplegirl2 explică (pentru simplegirl2):

Tu esti cunoscator in tehnologie mobila?

| simplegirl2 explică (pentru alexandru0995):

Ce schimba la el? deoarece contul icloud oricum nu-l stiu deloc

| simplegirl2 explică (pentru alexandru0995):

Unde se poate repara?

| simplegirl2 explică (pentru alexandru0995):

Nu poate fi atat de ieftin....am auzit ca costa aproape cat unul nou sa-l faci

| alexandru0995 a răspuns (pentru simplegirl2):

Se repara la gsm unde se repara telefoane, intrebi prin zona unde esti tu sau daca nu esti la oras te duci si intrebi..nu stiu sigur ce schimba, da iti face ceva si il poti avea inapoi

| alex495 a răspuns (pentru simplegirl2):

Exista service uri gsm peste tot. In toate orasele

| alexandru0995 a răspuns (pentru simplegirl2):

Eu ti.am dat sfaturile care le-am stiut asa a patit un prieten cum ti-am zis si la facut, bafta

| simplegirl2 explică (pentru alex495):

Dar am auzit ca sa-l faca sa functioneze ar trebui sa dai mai multi, aproape cat unul nou (sau jumate din bani)

| alex495 a răspuns (pentru simplegirl2):

Nu i adevarat... Pur si simplu ii da hard reset probabil. E o problema software

| simplegirl2 explică (pentru alex495):

Ok...mersi! happy