| Pauliici a întrebat:

Am un iPhone 4s si o problema puppy dog eyes.
Vreau sa intru pe internet. am optiune cu 300MB,dar cand intru pe Safari imi arata "Selectare retea : GPRS sau WLAN ".
Daca dau pe GPRS pot introduce adresa,dar nu am niciun rezultat,si imi spune "Apelul nu a reusit." iar daca intru pe WLAN,dau pe cautare,si nu imi apare niciun rezultat,se incarca la nesfarsit straight face. Nu stiu cum sa il fac sa functioneze,fiindca as vrea sa imi descarc niste aplicatii, dar fara internet. sad
Sper sa ma puteti ajuta puppy dog eyes, MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| Pauliici explică:

De fapt, era la sfarsit " DAR FARA INTERNET..." (puncte de suspensie laughing )

| mikeky a răspuns:

Salut,
Presupun ca nu ai setarile de conexiune facute.Incearca un apel la relatii cu clientii sau sa te duci personal la un sediu al retelei tale, acolo sigur iti vor rezolva problema.
Mult noroc...