| DarkStyle a întrebat:

Hei TPU, am un Samsung Galaxy S4 Value Edition. L-am primit nou de craciun. Bateria se descarca prea repede. Imi puteti da niste sfaturi? Si cand wi-fi, bluetooth, gps etc. sunt oprite tot se descarca repede.

3 răspunsuri:
| ʚïɞ_Cristina_2000 a răspuns:

Pai...cumpara alta baterie sau dul la service :\

| Munteanu_Ciprian_1995 a răspuns:

Exista o aplicatie pe magazin play nu pot sa spun pentru ca primesc copyrigt. Bafta!

| CautNume a răspuns:

Cat de repede se descarca? Adica, poate doar ti se pare, bateriile smartphone-urilor se descarca foarte repede.