| anonymous8A a întrebat:

Imi puteti spune de ce se descarca bateria asa repede la Samsung Galaxy Gio? Unii prieteni mi-au zis ca trebuie sa astept 7 zile ca sa mearga bine...

Răspuns Câştigător
| RazvanR a răspuns:

La inceput trebuie sa il lasi la incarcat 24h si probabil se descarca repede deoarece folosesti aplicatii mari. Daca vrei sa se descarce mai greu lasa-l la incarcat mai mult (chiar deca iti spune ca bateria e incarcata).

1 răspuns:
| Luciano2b2 a răspuns:

Bateria acestui telefon, ca la mai toate smartphone-urile se descarca rapid din cauza aplicatiilor care ruleaza. Cu cat folosesti mai multe apps cu atat telefonul se va descarca mai repede, valabil pentru orice marca sad