| Alex_Manolo_1982 a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez un telefon si nu stiu ce sa aleg dintre:
Samsung galaxy s6 edge plus
Sau
Iphone 6s plus
Vreau sa stiu care rezista cel mai mult in timp (adica as vrea ca in urmatorii ani sa mearga la fel de bine)
Si ma mai intereseaza care dintre aceste variante arata cel mai cool pe gold

Răspuns Câştigător
| costinsmecherul a răspuns:

Mai bun eu zic ca este iphone 6 plus :
1. Face poze bune
2. Are memorie mai mare
3. sta mai smecher pe gold.
4. rezista la apa.
5. se aude bine muzica
Sper ca te-am ajuta. Funda?

3 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Mai bine iti cumperi un scuter sau ceva de banii aia... dar ma rog, nu toti sunt saraci si gandesc la fel ca mine laughing

Care rezista cel mai bine in timp nu are cine sa-ti spuna pentru ca abia au aparut. Daca vrei sa ai un telefon cool care pare sa fie din aur iti recomand iPhone, e exact ce iti trebuie. Oricum iPhone arata mai bine dupa parerea mea. Dar Samsung bate la performante, nu mult, dar bate. Important este ca nu sunt vizibile aceste diferente de performante in utilizarea zilnica.
Vezi ce faci daca iti cumperi iPhone, iOS 9 asta a fost cam failhee hee Eu zic sa astepti pana il repara macar. Bafta!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 Edge (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Celcareajuta a răspuns:

Eu as lua iPhone 6s plus. Orice telefon de pe lumea asta o sa fie depasit tehnologic in 2-3 ani de la data fabricatiei happy