| AndreeaDaisy a întrebat:

Hei TPU happy
Ce ati alege intre un Iphone 4s si Iphone 5s?
*motivati raspunsul*

6 răspunsuri:
| Crainstorm20 a răspuns:

Niciunul, deoarece sunt prea scumpe. Mai bine cumperi Samsung Galaxy s4 sau s5 sunt F. Bune, n-au lag, jocuri moderne, camera de calitate superioara, blitz de calitate, 5s e rezistent la apa si praf din cate stiu big grin.
-Sunt mai ieftin de cumparat Funda? big grin

| AndRobert a răspuns:

Eu am iphone 4 si nu e o mare diferenta dintre iphone 4 si 4 s au aceleasi specificatii doar ca aceea camera foto are 8 megapixeli.
In fine si iphone 4, 4 S, 5, 5 S, sunt bune cat si Samsung galaxy S3 pana la S6 sunt mult mai bune decat iphone-uri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5s
Pentru că are procesorul mai bun, are 1 gb ram și memorie internă mai mare.

| ThinkDifferent a răspuns:

5S-ul normal. Este mult mai rapid fiindca are procesor A7 iar iPhone 4S are proesor A5.

| Nicolas_Ravanelo_1993 a răspuns:

Mai exact ca sa te gandesti compara un logan cu un mustang happy

| AndreeaDaisy explică (pentru Nicolas_Ravanelo_1993):

Macar compara din aceeasi marca, gen un logan cu un duster.