| Crispor a întrebat:

Ce spuneti? Samsun galaxy S2 sau S3 mini?
Vreau ceva care sa faca si poze foarte bune dar sa se gaseasca si huse dragute cu modele la acest telefon si sa se gaseasca destul de usor. Scuzati-mi preferintele dar as vrea sa stiu.

Răspuns Câştigător
| AdryTheBest a răspuns:

Dupa parerea mea S2. S3 mini e mai mic, iar pozele ies mai bine pe S2. Plus ca daca vrei huse pentru el, cred ca se gasesc mai multe la S2.
Succes!

5 răspunsuri:
| cristian100 a răspuns:

Samsung galaxy S2.

| RaduBoss98 a răspuns:

S3 e mai rapid dar are ecranul mai mic, s2 are camera mai buna
Daca nu esti neaparat hotarata pe astea doua eu ti-as sugera LG optimus l9
e foarte bun iti zic din experienta

| IONUT1122 a răspuns:

S2 este mai bun. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iati Samsung Galaxy S3 mai bine decat S2 sau S3 Mini.