| mirel1212 a întrebat:

am un telefon Samsun Galaxy S3 si vreau sa trimit niste poze din telefon in pc, dar nu reusesc. Trebuie vreun program special?
Funda!

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Poti conecta telefonul la calculator prin cablu, sau daca ai pozele pe card sd, da-l afara si baga-l la pc sau poti sa folosesti dropbox. Telefonul vine deja cu el instalat, tu trebuie doar sa il instalezi in calculator si ti se vor sincroniza toate pozele. Asa nu te mai complici cu fel si fel de programe sau cablul de date.

| Anonimsilver a răspuns:

Nu ai nevoie de canale speciala, ai nevoie de un cablu USB sau sa ai un blutooth pentru calculator sau laptop si sa ai si pe telefon, funda?