| MariaIoana15 a întrebat:

Credeti ca are ceva daca imi iau un iphone 4 de la amanet? Eu acum am un Samsung s5260 star2 si cartela din el mai trebuie taiata ca sa intre in iphone? Multumesc mult. +Funda. Va rog sa imi raspundeti urgent

Răspuns Câştigător
| PisicaFIFI a răspuns:

IPhone4 merge cu cartela mini-sim. Daca ai sim de dimensiune normala (nu stiu cum este la s5260) atunci trebuie decupata, sau poti sa soliciti un mini-sim de la operatorul de telefonie. Daca iei telefonul de la amanet nu poti cunoaste provenienta telefonului, asa ca nu ar fi rau sa iti dea o dovada (cu IMEI-ul notat acolo) cum ca l-ai cumparat de la ei.

6 răspunsuri:
| dani0822 a răspuns:

Nu are nimic sa il iei de la amanet, cartela nu trebuie taiata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca daca o sa ai iphone o sa devii mai interesant/apreciat de catre cei din jur? Si sa cumperi produse de la amanet e o mare greseala.

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Buna! Nu trebuie taiata, stai linistit!

| MariaIoana15 explică (pentru anonim_4396):

Valea. Nu ma intereseza parerea ta. Problema mea daca o sa fiu interesanta / apreciata. Si ce pui raspunsuri fara logica pe profilul meu? Hai pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MariaIoana15):

Auzi fa pitipoanco, du-te si fa prostitutie pe centura poate asa o sa-ti iei un iphone nou.Ale dracu pitipoance cu aerele voastre.

| MariaIoana15 explică (pentru anonim_4396):

Te bagi in seama, nu? Auzi, nu o mai caracteriza pe mama ta pe profilul meu ca nu e frumos. Pitipoanca, cum am mai spus e mama ta. Sa se prostitueze ea, ca asta e meseria ei. Sau poate cine stie, nici nu ai mama, esti vreun copil adoptat. Cine stie ce taran esti, nu te baga nimeni in seama.