| z0zole a întrebat:

La iphone 3g merge cartela normala sau trebuie taiata?

4 răspunsuri:
| wizopo a răspuns:

Trebuie configurata marimia ei pentru a incapea in iphone, deci da trebuie micsorata... intreaba de unde ai luat iphone unde ti se poate face asta... cin stie poate chiar acolo

| andypandy a răspuns (pentru wizopo):

laughing tu vrei sa-l pacalesti sa-si taie cartela degeaba? laughing

| wizopo a răspuns (pentru andypandy):

Dar nu si-o taie la propriu ca doar n-o fii nebun, am zis sa se duca la aia de la magazin sa vada ce sa facu cu cartela

| andypandy a răspuns (pentru wizopo):

Dap, o sa taie cartela la figurat laughing Omule cartela nu trebuie micsorata. Citez: "Trebuie configurata marimia ei pentru a incapea in iphone, deci da trebuie micsorata" Din nou, o micsoreaza la figurat? laughing Pentru z0zole: Nu mai intreba aici, o sa te umplii de informatii gresite. Daca vrei 3g eu iti spun sa nu iti cumperi pentru ca nu se merita.Cu banii aia cumperi un android la care nu dureaza 10 secunde sa deschizi aplicatia de telefonie. Parerea mea.