| o0oSoRiiNaoo a întrebat:

HeI TPU. De vreo 2 zile am cumparat un BlackBerry 9380 si cand ii faceam configurarea fara sa stiu ce fac am blocat toate mesajele. Adica eu puteam sa trimit mesaje dar cand cineva imi trimitea nu le primeam. Ma rog am rezolvat problema asta si acum primesc mesaje. Problema e ca imi scrie ca am 10 mesaje blocate. Cum pot sa fac sa le deblochez? Va rog ajutati-ma. Funda love struck

3 răspunsuri:
| lopaca97 a răspuns:

Incearca sa ii scoti bateria si cartela, le lasi afara 20 min si apoi le pui la loc.

| o0oSoRiiNaoo explică (pentru lopaca97):

Am incercat deja si nu merge straight face

| lopaca97 a răspuns:

Stiu ca problema e frecventa la BlackBerry, multor utilizatori s-a intamplat...iti mai dau un sfat...fa-i un update