| Diana0406 a întrebat:

Buna!
Am și eu o problema cu messengerul. De 3-4 zile îmi mergea foarte greu, dacă primeam un mesaj și răspundeam la el îmi apărea ca și netrimis. De ieri a luat-o razna de tot. Primesc mesaje, pot sa trimit linkuri la prietenii mei, din alta aplicație, primesc și eu la rândul meu mesaje, le văd pe ecranul blocat, dar când îl deschid și intru in messenger, este complet alb și apare un cerculeț care arată ca se incarca și nu îmi apare nici in contact. Am dezinstalat de n ori aplicația, am dat și restart la telefon, am raportat și problema la ei, dar nu știu ce sa-i mai fac….
Dacă ma poate ajuta cineva cu un răspuns… mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Probabil ultimul update nu e compatibil cu telefonul tau din ceva motiv. Singura solutie e sa astepti pana lanseaza alt update care rezolva problema. Vezi sa ai si updatre la zi ls telefon.

| Diana0406 explică (pentru Wr3nch):

Ultimul update a fost acum 6 zile?‍♀️