| Anonim1999februarie a întrebat:

Recent mi-am cumparat un telefon 3G. 3G-ul are legatura cu durata bateriei?
P.S. Mi-am luat E-Boda Storm V500s si sunt multumit de el.
Multumesc!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salut! 3G-Ul nu are legatura cu bateria 3G este viteza conexiune la internet adica viteza de upload/dawnload adica descarci mai repede si uploadezi mai repede decat pe +h 3 ge este ca si 4G numai ca la 4G viteza de upload dawnload este mult mai mare. 3G este semnalul conexiuni nu este ca si o aplicatie instalata pe telefon cum ar fi Facebook or Whatssap care sa iti consume energia telefonului ( Bateria )
Mult succes cu noul telefon sa il folosesti cu spor