| Alex_Kool_1998 a întrebat:

De curand mi-am luat acest telefon E-BODA Storm V100.Pana acum sunt multumit de telefon numai ca nu stiu cum sa activez 3g-ul.La bara de notificatii zice ca e activat dar cand vrea sa intru pe net nu merge.Cine imi spune cum sa fac sa mearge 3g-ul funda!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In setari trebuie sa aiba undeva Wireless si retea. Acolo trebuie sa aiba retele mobile si pachete de date. Alea trebuie bifate.

| Appedis a răspuns:

Am si eu storm v100. Te duci in setari, dai pe retele mobile, la conexiune de date si activezi