| Drack550 a întrebat:

Salut, am cumparat de vreo 2 saptamani un telefon E-boda v500s Storm si am o mica problema.Nu gasesc nicaieri husa pentru el, nici pe site-ul celor de la e-boda nici la eMAG sau la Orange, germanos si astea. Vreo solutie sau stiti de unde pot cumpara? sau undeva unde se face pe comanda?

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Pe www e-boda/huse smartphone ai cautat?

| christos1234 a răspuns:

Cauta pe site-uri din China acolo gasesti orice. Bafta.

| Drack550 explică (pentru christos1234):

Caut pe site-uri din China dar eu cum cumpar de la ei.Chiar daca asi cumpara nu cred ca au transportu gratis China->Romania.