| Musat_Nicoleta_1994 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon, ce sa aleg? Eu in principiu ma gandeam la iphone5 sau 5c pentru ca are camera frontala buna (pentru selfie normallaughing ), dar este cam mic. Ce telefon imi recomandati cu un ecran destul de mare si cu o camera frontala buna? As prefera sa fie telefoane pe care le-ati avut voi sau le-ati testat cu un bucet de maximum 1200 lei?

Răspuns Câştigător
| AlissBrie a răspuns:

S4.

4 răspunsuri:
| Adina13456 a răspuns:

Nu stiu de ce Iphonuri-le sunt asa dorite si ridicate-n slavi.Sunt alte telefoane mult mai bune!
Eu ti-as recomanda un LG Nexus 5. E un telefon foaaarte bun! Eu il am si il ador! Face poze foarte bune (pentru ca asta te intereseaza, vad!) si toate cele.Are si un ecran mare.Am avut si un iPhone, si pot spune ca LG-ul asta e MAI BUN! :)
Uite: http://www.emag.ro/......D019JBBBM/

| Adina13456 a răspuns:

Uita-te si pe la comentariile de la telefon, etc, etc.

| sabinn21 a răspuns:

Ai din ce sa alegi s4 mini, s3, Samsung grand 2, lg2 mini, Samsung express 2 toate au camera frontala buna si sunt puternice.

| Pool77 a răspuns:

Cum sa fie LG mai bun decat iPhone? E drept seria 5-5S au doar 4 inch ce mie imi e prea mica.
Pentru o camera frontala iti recomand HTC Desire 820. Are 8 mp camera frontala, deci te gandesti ce selfiuri poti face. Nu are lag, camera buna, soft fluent. Tu alegi.