| CohanIrina a întrebat:

Am un iPhone 4S. De cateva zile tot incerc sa imi descarc o aplicatie din App Store dar nu ma lasa. Atunci cand dau pe download scrie "tap continue to check your payment info". Tin sa mentionez ca aplicatia care o vreau e gratis. La fel sunt si cele care le-am descarcat pana acum. De ce imi apare acel lucru? Trebuie sa platesc ceva?

4 răspunsuri:
| XxAnonimuXx a răspuns:

Da,Sigur trebuie sa platesti cat iti cere

| Ovidiu_Lazar_1978 a răspuns:

Da

| CohanIrina explică (pentru XxAnonimuXx):

Dar de ce? Toate aplicatiile pe care le-am luat au fost gratis.

| XxAnonimuXx a răspuns (pentru CohanIrina):

De pe google play le iai nu toate-s gratis altele-s free altele cu plata