| EmoKiDD09 a întrebat:

am un iPhone 3G de cateva zile. Si cand incerc sa descarc ceva de pe App Store imi zice ca imi trebuie iOS 4.3. Am descarcat iOS 4.3 pe laptop dar nu stiu cum sa il bag pe iPhone. Am incercat si prin readsn0w si imi apare "That IPSW is for iPhone2, 1, but an iPhone1, 2 is connected". Aveti idee ce sa fac?

1 răspuns:
| Trynda a răspuns:

Pai nu cred ca merge 4.3 pe 3G. Nu ma pricep asa mult la iphone. Cauta mai intai daca telefonul tau e compatibil cu 4.3