| Aly13 a întrebat:

Heii! Imi puteti spune va rog cati tim va ajung 20GB internet pentru mobil? adica stiu ca depinde de cat il folosesti, dar imi puteti spune asa o medie?(scuze pentru categorie)

Răspuns Câştigător
| sodobar a răspuns:

Eu am 450 mb si imi ajung calumea o luna dar tie 20gb foarte mult, dar ca sa vezi cat consumi da mesaj la 415(Orange sa vezi cate minute, net etc ai)

3 răspunsuri:
| Aly13 explică (pentru sodobar):

Multumesc!big grin

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

La "Dragoste şi sex"?

Oare de ce s-au mai "inventat" acele CATEGORII de postări?

Postează la categoria potrivită, în caz contrar ţi se poate suspenda contul.

| Aly13 explică (pentru bursuc001):

Ma lasi? ce treaba ai tu!