| xEndlessLove a întrebat:

Heii happy Peste 2-3 saptamani ma duc sa imi cumpar un telefon nou. Eu as prefera un Nokia cu tastatura normala, sa aiba camera care sa se vada bine cand faci poze, cablu usb si tot ce tine de telefon. Problema ese ca nu stiu de care telefon sa imi cumpar. Pretul telefonului sa fim cuprins intre 300-500 lei. Ce telefoane imi recomandati? As dori telefoane care nu se strica repede. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| SimpluAndrei a răspuns:

Eu ti-as recomanda un Nokia x2 camera 5 mp facebook mail tot ce vrei are tata din ala ai incredere

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Intr-adevar, Nokia x2 e cel mai potrivit cerintelor tale. Are camera de 5mp, pozele se vad foarte bine..Il are o prietena de 2 ani si e ca la inceput, singura problema la el ar fi faptul ca uneori, cand intri in poze, daca ai prea multe, se blocheaza si trebuie sa scoti bateria ca sa il reaprinzi. http://www.youtube.com/watch?v=58eDPUFVavg

Insa eu ti-as recomanda mai dregaba sa mai pui putin si sa-ti iei un smartphone. Oricat de,, nerezistente" ti-ar parea, crede-ma, nu e deloc asa, plus ca are sistem de operare, ceea ce face ca tu sa ai acces la o gramada de aplicatii si jocuri interesante gratis. Eu am Samsung Galaxy Y de aproape un an si sunt foarte multumita.

Multa bafta!

| aalinutzu532 a răspuns:

Nokia x3-02 touch and type.camera 5mp, cablu USB, poti actualiza softul gratuit, rezistent, tot ce vrei.nu renunti la taste pret in jur de 500 lei la liber.(P.S:iei ce vrei)

| Rox_Rocsana_1994 a răspuns:

Am un Samsung galaxy y pro daca vrea cineva