| baime a întrebat:

Hey all! M-am gandit sa imi cumpar alt telefon. Vreau unul cu tastatura qwerty. Nu stiu care este mai bun dintre Nokia c3 si Samsung s 3570. Vreau pareri despre aceste doua telefoane. Daca nu, dati-mi alte idei de telefoane cu tastatura qwerty cu pretul pana in 500 lei. Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| IoanaDaiana05 a răspuns:

Hmm, as zice Samsung, dar amandoua sunt foarte bune thinking Alege-l pe care iti place mai mult thinking uita-te si pe xphones4all, poate gasesti ceva.

| bijbiruca a răspuns:

Alcatelwinking

| SimpleChild61 a răspuns:

Samsung s3570