| SparkyBOP a întrebat:

Am o problema cu un laptop ASUS si am sa va rog sa ma ajutati. A functionat totul normal, iar intr-o zi cand l-am pornit, a pornit normal, a aparut logo-ul de la ASUS "Asus in search of incredible" etc etc. Dupa aceea, dispare logo-ul si normal ar intra sa bag parola si dupa sa se deschida. De la o vreme nu se mai intampla asta, ramane blackscreen si din 5 in 5 minute apare iar logo-ul de la Asus insotit de mesajul "Automatic Repair", dupa care iar dispare logo-ul si ramane blackscreen. L-am lasat timp de 24 de ore sa vedem cum se comporta si tot la fel ramane. Ce as putea sa fac cu el? Am sa va las niste poze. Tin sa precizez ca l-am curatat la baterie si etc.
https://cdn.discordapp.com/......image0.jpg
Dupa aceasta poza, ramane tot negru ecranul fara sa se stinga.
As putea cumva sa-l repar acasa? Nu am unde avand in vedere ca virusul a inchis tot...

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai probabil s-a defectat hard diskul sau memoria, nu il poti face tu singur, trebuie sa il duci in servis sa constate un specialist cauza defectului si sa il repare.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă