| NoName112 a întrebat:

Heii TPU.Vaa rogg mult sa maa ajutatii cu cevaa. Vreau sa imi cumpar Samsung Galaxy S3 Mini, sau LG Optimus L9 si nu stiu pe caree saa il aleg crying. Fundaa big grin

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini.
Are procesorul mai mare ca l9
Androidul mai mare
1 gb ram ( l9 are 812)
Video full Hd ( l9 decat hd nu full )
Baftă!

3 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

Eu aş prefera Samsung Galaxy S3 Mini.În primul nu-mi place cum arată LG-ul...şi cred că contează şi aspectul(măcar puţin).În rest, nu mă pricep eu la detaliile tehnicehappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Samsung Galaxy S3 Mini, deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......5_2313.php

| citygirl001 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Mini bineinteles