| anonim_4396 a întrebat:

Heiii deci, am un card de memorie si mi-a mers timp de un an si ceva, iar acum cand voiam sa scot ceva de pe card imi arata ca nu am nimic pe card, nici fisierele nu le arata. aveti vreo solutie? Crede-ti ca s-a stricat cardul?

Răspuns Câştigător
| Nikolaus a răspuns:

Frate, si eu am fost in exact aceeași situație ca tine. Nu cred ca s-a stricat. Știu sigur ca s-a stricat. Am un S3 de un an si ceva si pana acum câteva luni avem card de 32GB cu muzica de vreo 2GB. Cand sa restartez telefonul ma trezesc ca nu mai merge cardul. Restartez de inca 10 ori si tot la fel. Aștept o ora si se pare ca merge. Cu prima ocazie mut toata muzica pe memoria interna si scot cardul și il arunc drept in cosul de gunoi. Cardurile astea se stric dupa un an și ceva. Pur si simplu nu tin. Am cautat si eu pe net acelasi lucru si am aflat ca astea nu tin mai mult de un an si ceva. Ori iti iei altul ori nu. Salut.

1 răspuns:
| Saskesai a răspuns (pentru Nikolaus):

Da am vazut si eu acum laughing)) M-am gandit sa vad ce melodii am sa le iau din noi sa vad si cand ma uit acum nimic... doamne.