| anonim_4396 a întrebat:

Heiii, TPU!
Cine mă poate ajuta și pe mine?
Vreau să îmi cumpăr o camera de filmat(și de fapt fotografiat, amândouă intr-una), pana in 600 Ron, dar as vrea sa fie clară. Planul meu e să fotografiez animale și să fac filmulețe cu familia, gen un mini vlog. Aștept sugestiile voastre și vă mulțumesc frumos

8 răspunsuri:
| Kelsson a răspuns:

Salut. nu stiu daca face si poze dar 100% filmeaza http://www.emag.ro/......D29H22BBM/

| Ada78 a răspuns:

Bun plan.Dar sa stii ca e greu sa fotografiezi animale dar merita. Daca vrei sa iti cumperi o camera cauta pe http:\\www.olx.ro

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu se mai poartă, ai telefon unele telefoane au camere mari 13 mp, si fac poze foarte misto, camerele foto sunt folosite mai mult pentru evenimente cum ar fi nunti botezuri, sau daca faci drumetii, la munte la mare, acolo ai nevoie de cameră foto cu card de memorie, sa descarci 1000 de poze, dar asa pentru cîteva poze cu prietenii, merge si un telefon bun.Tu stii ce alegi.

| NoFeelings a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da, am un telefon care face poze de care sunt, sincer, mândră! Dar am nevoie și de o camera, e visul meu. Mulțumesc frumos!

| NoFeelings a răspuns (pentru Kelsson):

Mersi mult

| NoFeelings a răspuns (pentru Ada78):

Multuu

| Florin_Razvan_1999_q7Yr a răspuns:

Nu stiu si eu as vrea dar n-am banuti am doar in jocuri.

| octav005 a răspuns:

Paiiti poti cumpara un DSLR DAR trebuie sa mai pui ceva banuti.