| anonim_4396 a întrebat:

dau fundita! vreau sa particip la un concurs de fotografii pe tema albastru! ce as putea sa fotografiez albastru? astept sugestiile voastre cat mai curand! multumesc

Răspuns Câştigător
| anissa a răspuns:

Cerul, apa, un trandafir albastru love struck alte flori albastre, ochii, o rochie de bal, mai multe creioane albastre(le pui sub forma de evantai), un evantai, un paun albastru love struck love struck...happy

4 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Un balon albastru ridicându-se în cerul la fel de albastru, mărgele de toate formele şi nuanţele de albastru răspândite artistic pe o bucată de material, rufe albastre atârnate la uscat pe fundalul cerului, pahare sau vaze albastre, transparente, fotografiate dintr-un unghi din care nu se înţelege clar ce obiecte sunt, globuri de Crăciun albastre puse într-un bol ori într-o fructieră de sticlă, ori poţi colora cu vopsea de ouă nişte nisip sau altceva asemănător şi-l poţi aşeza cum vrei tu, în straturi de diferite nuanţe.

| JoJo a răspuns:

Cerulhappy

| Andromedda a răspuns:

Din Terra?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fustita albastra