| Shontellle a întrebat:

Heiii tpuuuuu,am o problema.Am iphone,si astazi am intrat la configurari pentru a-mi sterge din memorie si mi s-a blocat. Adica numai pot iesi de la configurari, dar ma pot misca pe acolo. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Andrei_1997 a răspuns:

Apasa in acelasi timp butonu off adica ala de sus si butonu principal ( home ) pana sa stinge cam 10 sec si dupa iar si gt big grin

1 răspuns:
| Skrilllexx a răspuns:

Poti cauta pe internet problema respectiva dar risti sa il blochezi de tot, ba chiar sa ii arzi ceva! Sfatul meu, du-te la un GSM sau un service apropiat, sau chiar la compania respectiva de telefoane la care apartii si te vor ajuta! Nu pot spune cu claritate cat o sa coste... un Re-softat e in jur de 120 lei, poate vi pretul asta sau jumatate din el!