| Cristiannaaa a întrebat:

Hello, am o problema la Instagram si nu stiu ce sa mai faclaughing. Cand vreau sa intru pe aplicatie dau click si imi apare ecranul alb si dupa iese dintr-o data..am repornit telefonul si am sters aplicatia dar tot asa...de ieri tot asa imi face. Cineva vreo idee va rog? happy

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Trebuie un program care sterge registrii aplicatiei dezinstalate, exact ca la windows.
Dupa aceea reinstalezi aplicatia si ar trebui sa mearga.
De ce nu functioneaza acum chiar daca ai dezinstalat aplicatie? posibil pentru ca au ramas in sistem niste registri corupti care altereaza o noua instalare.

| Ana7807820 a răspuns:

Buna Cristina
Problema poate fi:
1.Ca ai prea multe aplicatii active in acelasi timp pe telefon (folosinta in exces a memoriei RAM)
Iti recomand sa mai stergi din aplicatiile care nu le folosesti si sa cauti pe magazin play o aplicatie care iti mai curata din memoria interna a telefonului fara pagube (recomand Clean Master sau 360 Security)
2.Are Instagramu' erori.

| Cristiannaaa explică (pentru Ana7807820):

Am inteles, pai o sa incerc sa fac asa..multumesc.

| Cristiannaaa explică (pentru Simpatic):

Am tot incercat sa o sterg si sa o reinstalez iar si tot asa mi-a dat..nu stiu de ce. Dar ar putea fi oare ceva cu telefonul meu? m-am gandit si la asta...