| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Hello.Am un Samsung Galaxy S plus i9001. Nu pot sa-l conectez la pc.Sa instalez aplicatii pe el. Am instalat Samsung Kies .Degeaba.Am introdus in el card de memorie de 2 gb sa caut melodiile si nu le gasesc. Nici cardul nu-l gasesc. Ma ajuta cineva? Dau funda. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| mariu22 a răspuns:

Din cauza sistemul de operare iti face telefonul asa, se rezolva prin rescrierea softului original, sau prin codul acesta ajungi la setarile initiale *2767*3855#.
Ai grija sa iti faci salvari la : agenda telefonica, si pozele din memoria telefonului.
Sper ca am fost de ajutor.