| nicsor12345 a întrebat:

Salut am si eu o problema!
Am cumparat un card de memorie si am vrut sa ma conectez la calculator cu cablu usb si nu imi citeste cardul, telefonul este un Samsung galaxy ace!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| HereToHelp a răspuns:

Probabil ai probleme la telefon

5 răspunsuri:
| HereToHelp a răspuns:

Incearca sa vezi daca il citeste cu adaptor

| nicsor12345 explică (pentru HereToHelp):

Cardul?

| HereToHelp a răspuns (pentru nicsor12345):

Da

| nicsor12345 explică (pentru HereToHelp):

Da am incercat, am bagat cardul in alt telefon si a mers dar in al meu nu merge doar se incarca bateria

| nicsor12345 explică (pentru HereToHelp):

Pai am incercat mai demult cu alt card si a mers si am umblat prin setari si acum cand l-am introdus iar in telefon ar trebui sa imi arate o notificare dar nu imi arats

| HereToHelp a răspuns (pentru nicsor12345):

Probabil ai probleme la telefon