| Panteraa a întrebat:

Hello! Cei care sunteți în rețeaua Orange, aveți și voi o problemă cu datele mobile astăzi? Eu sunt în roaming, am opțiune de 14 euro activa și credit separat pe telefon și de aseară nu se mai activează datele mobile și semnalul face figuri, când cade când revine. E doar la mine problema sau a mai pățit cineva? Am Huawei p30 pro dacă contează telefonul.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Daca esti in roaming, in ce tara esti? Asa o fi acolo. Nu am avut probleme de genul ăsta.