| DamianTPU a întrebat:

Hello. Stie cineva de ce nu se mai incarca acest joc (clash of clans)?

Se blocheaza aici : http://i.imgur.com/Kd4muGJ.png

Am un Samsung Galaxy Grand Prime.

Si am versiunea de Android 5.1.1.

Nu imi merg nici alte jocuri. Dar cateva.

*pot sa spun de acum ca nu este replica. l-am luat de la altex. Stati calmi.

Funda! Urgent :D

1 răspuns:
| Cristian_Berszan_1997 a răspuns:

Stai linistit, nu esti singurul care pateste asta, se rezolva dupa un timp(2-3 ore), asta se poate intampla din 2 motive:1-ai conexiune slaba
2-serverele pe care incerci tu sa intrii sunt picate!
Mie mi se intampla aproape din ora in ora dar isi reveneau! Daca problema persista, sterge datele jocului, dupa jocul si il reinstalezi! Si ca sa nu pierzi progresul, sa fii logat cu contul de google play!