| jrockfreak a întrebat:

Hello happy Știți un site sau o ofertă, ceva de încredere de unde mi-aș putea lua un telefon la mâna a doua? Sau știți unul cât de cât ok care să nu depășească peste 400 de lei? Aș mai aștepta, dar sunt puțin disperată. straight face

6 răspunsuri:
| missanna a răspuns:

Iti poti lua de la Amanet Ca sa ajungi pana în 400 lei.Eu de exemplu mi-am luat acu hă-hă timp Allview A5Quad şi a fost f.bun

| MadaMadalici a răspuns:

Eu iti recomand site-ul publi24.ro Eu de acolo mi-am achizitionat laptop, telefon(iphone 5, S4). Pana in 400 de lei daca stai si urmaresti atenta anunturile ai putea gasi chiar si un iphone4. Chiar astazi m-am uitat pe site si am vazut o gramada de iphone4 in jur de 450-500 lei. La pretul acesta mai poti gasi si Samsung galaxy s2 sau diverse modele de la Samsung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unul, e aproape nou telefonul. Iti dau mesaj privat cu link-ul, daca te intereseaza.

| jrockfreak explică (pentru anonim_4396):

Să vedem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru jrockfreak):

Nu stiu daca ai primit inca mesajul, mie nu mi-l arata in lista. Pun link-ul aici: http://www.tocmai.ro/lg-l5-2-nou-liber-de-retea-21156511.html

| OnuOnulică a răspuns:

Un site destul de bun de unde poti lua: http://www.alex-gsm.ro/telefoane-second-hand-c3.htm