| Eea1 a întrebat:

Ce site- uri de incredere de pe care pot comanda un telefon stiti?

Răspuns Câştigător
| Rugina_Alex_1999 a răspuns:

Incearca site-urile originale gen : Orange Vodafone Cosmote. Cele fantoma(site-urile)nu sunt de incredere decat daca acolo sus la link apare https....acel s de la sfarsit indica security... Funda?

7 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

EMag.ro
Cel.ro
MarketOnline.ro
evoMAG.ro
Quickmobile.ro
cât și paginile Web ale operatorilor de telefonie mobilă (Vodafone, Orange, Cosmote).

| Sandu3 a răspuns:

Poti incerca si pe www.cel.ro,este in incinta fostei fabrici APACA.Eu mi-am comandat ceva de la ei si pentru ca nu mi-a convenit pretul de livrare, poti sa te duci sa-ti iei singura produsul.Garantia o primesti in cateva zile pe adresa de e-mail. Poti incerca.

| EllaC2710 a răspuns:

Cauta pe www.toatemagazinele-online.ro la sectiunea IT&C. Cu siguranta vei gasi acolo ce doresti.

| evelinadiana a răspuns:

Emag, Vodafone, Orange ( online) dar mai bine te duci direct la acele magazinewinking fundita? big grin

| iintunericul a răspuns:

EMAG garantat 100% (eu mi-am cumparat multe de acolo si este mai convenabil sa dai bani cand vine cu produsu la tine acasa decat sa platesti cu cardul)
Sper ca te-am ajutat

| stonul a răspuns:

Mercador.ro; tocmai.ro; Altex

| master123456789 a răspuns:

Doar eMAG amice
e cel mai bun site de incredere