| lolita16ask a întrebat:

Help!

Mi s-a blocat telefonul un Prestigio 5000 duo prin model cont google am dar nu stiu cum pot sa il deblochez sau cum sa fac retarile din fabrica ma ajutati vreau sa il deblochez
cand scriu datele alea nume de utilizator +parola nu trece mai departe la conectare deoarece telu nu are wifi sau internetul dechis ca sa ma pot conecta ce este de facut ......h.elp please!

1 răspuns:
| Bogdan372 a răspuns:

Scrii pe google prestigio 5000 duo hard reset sau pe youtube dar vezi ca sterge tot din telefon