| claudiu1234512345 a întrebat:

Am un Samsung galaxy i5500 si am avut model de deblocare cu punctele alea(stiti voi sa le unesti)si unu de la mine din clasa a incercat de prea multe ori si s-a blocat telefonul.Imi cere numele de utilizator(e-mail) si parola si nu le mai stiu ce fac sa il deblochez? SCZ CATEGORIA, DAR E CEA MAI VIZITATA!

dau funda!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg.Ce vrei sa deblochezi? Sa deschizi telefonul? Ca nu stiu chestia aia cu punctele.Ce poate avea e-mailul si parola cu deblocarea?

| RB26DETT a răspuns:

Reporneste-l si vezi daca iti merge deblocarea cu punctewinking am si eu telefon ca al tau dar nu am patit la fel, daca nu folosesti adresa de gmail si parola. cred

| iliemirela a răspuns:

Si baiatul meu a patit acelasi lucru.singura solutie a fost sa-l ducem la service, era inca in garantie.in 30 de minute i-a refacut softul.si nu mai pune desenul acela ti se poate intampla din nou.bafta!