| Aninima15 a întrebat:

Help pls,am un Samsung galaxy gio si am incercat sa bag cartela de iphone in el ( stiu sunt idioata,nu ma criticati) si s-a blocat in el,intrebarea mea este daca ii pot scoate carcasa ca sa scot cartela? sau cum o pot scoate? ajutor,dau funda, promit

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Cu o penseta vezi daca poti, daca nu du-te cu el la un gsm si vezi ce-ti spun oamenii de acolo, daca mai exista o solutie si daca da, ce solutie au.Mult noroc!