| lololory24 a întrebat:

Hey am o problema in ultimul timp dupa ce am instalat aplicatia holla launcher pe care am si dezinstalato imi tot apar aplicati pe care nu le-am instalat pe pagina de pornire a telefonului si daca apas pe ele imi dispar si dupa imi arata sa le instalez plus ca imi mai apar si niste reclame pe toata fata telefonului pe care pot sa le inchid dar am instalat o aplicate pt anti virusi si imi spune ca nu am. Daca aveti vre-o iedeie cum as putea sa scap de ele ca sunt enervante. Dau funda

1 răspuns:
| SubZeroNexii a răspuns:

Du-te în setări la aplicații și vezi toate aplicațiile instalate. Dacă vezi ceva dubios care nu l-ai instalat sterge-l și chiar și jocuri din astea proaste (gen copie angry birds sau altele). ȘI DACĂ AI GAME BOOSTER SAU CM SECURITY SAU CM BOOSTER DEZINSTALEAZA-LE IMEDIAT!
NU AJUTĂ LA NIMIC CHIAR ÎNGREUNEAZĂ FUNCȚIONAREA TELEFONULUI!