| Sebastian123456 a întrebat:

Hey! Am un iPhone 5S, sunt pe reteau Vodafone si am dezactivat casuta vocala de pe telefonul vechi ( am transferat nr), numai sunt pe cartela ci pe abonamnet cu regim de cartela. Acum vreau sa activez casuta vocala! Cum fac?! Nu merge nici *222( spune ca ma vor ajuta colegii ei, dar nu se intampla nimic), nu merge nici *100# (spune ca am casuta vocala activata, dar nu e) ce sa fac?! Nu vreau sa merg la operator Vodafone... Va rog!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca spune ca ai casuta vocala activata da-i dezactivare si reactiveaza-o. Eu asa a trebuit sa fac ca sa o dezactivez. Nu merg nici la ei toate bine.

| Sebastian123456 explică:

Nu merge nici asa