| paceandlove a întrebat:

Hey azi am bagat cardul[cartela de memorie] si acum tot imi apare un lacat peste acel dosar si cand du acolo imi apare sa scriu parola eu nu stiu parola ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Soryn2244 a răspuns:

Formatezi cardul de mem daca nu merge nici asa poti sa il duci la un service sa ii sparga codul exista multe service de genu dar nu stiu cat merita. o decriptare e cam in jur de 20-25 lei...

3 răspunsuri:
| Celentano1 a răspuns:

Incearca sa il formatezi cu pc-ul.,(daca cardul tau este "nou" habar nu am de ce iti arata asa happy

| paceandlove explică (pentru Celentano1):

Pai nu am cum ca orice s face imi cere parola crying

| paceandlove explică (pentru Soryn2244):

Si cum pot sa-l formatez?